Autorzy
Wojciech Wodo
pomysłodawca i koordynator wystawy, odpowiedzialny za dział filmu
Urodzony w 1987 w Bełchatowie. Ukończył informatykę na wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej, aktualnie doktoryzuje się w dyscyplinie matematyka. Od 2006 roku mocno związany z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Politechnika”, obecnie jako jego opiekun. Inicjator licznych wydarzeń kulturalnych na Politechnice Wrocławskiej, pasjonat filmu, szczególnie bliskie jest mu kino Davida Lyncha. Uwielbia animację tradycyjną oraz formy eksperymentalne obrazu. Pomysłodawca i organizator projektów wizulano-muzycznych związanych z kinem niemym, viedoartem i muzyką filmową. Od lat zakochany w niemieckim ekspresjonizmie filmowym.
Monika Trojanowska-Tomczak
odpowiedzialna za dział malarstwa i muzyki
Urodzona w 1985 we Wrocławiu. Ukończyła Technologię Chemiczną na Politechnice Wrocławskiej. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich, gdzie zajmuje się materiałami polimerowymi. Mając sześć lat rozpoczęła swoją przygodę z fortepianem, która trwa do dzisiaj. Najchętniej gra Chopina i Yanna Tiersena. Obok fascynacji muzyką jej drugą pasją jest malarstwo, w szczególności sztuka prerafaelitów, postimpresjonizm i secesja. Uwielbia także literaturę iberoamerykańską.
Bruno Chojak
odpowiedzialny za dział teatru
Urodzony w 1952 roku w Świdnicy. Od 1962 roku mieszka we Wrocławiu. W latach 1970–1971 współpracownik Jerzego Grotowskiego. Studiował polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim, jak również dokumentalistykę zabytków architektury na WydzialeSztuk Pięknych UMK w Toruniu i specjalizował się jako renowator rzeźby i detalu architektonicznego we wrocławskim oddziale Pracowni Konserwacji Zabytków, gdzie pracował do końca lat osiemdziesiątych. Brał udział w przedsięwzięciach parateatralnych Grotowskiego, a przede wszystkim – w programie Teatr Źródeł. Związany z Ośrodkiem Grotowskiego od początku istnienia instytucji – najpierw jako specjalista ds. archiwalnych, a od 1993 roku – jako kierownik archiwum. Jego specjalnością są: ikonografia, najszerzej pojęta dokumentacja mechaniczna oraz muzealia. Zajmuje się także tłumaczeniem tekstów teatralnych z języków rosyjskiego i ukraińskiego.
Grzegorz Szklarczuk
odpowiedzialny za dział literatury
Urodzony w 1988 roku we Wrocławiu, gdzie studiuje na czwartym roku Filologii Polskiej. Lubi podróże, film i literaturę, a w szczególności prozę Ireneusza Iredyńskiego. Od czterech lat wspiera działalność DKF-u "Politechnika" pisząc relacje z festiwali i innych wydarzeń kulturalnych. Reprezentuje klub na różnorodnych festiwalach filmowych, m.in. jako juror FICC podczas 51 Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Współpracuje także z portalem G punkt, w którym pełni funkcję redaktora działu film. Jednak wszystko to pozostaje daleko w tyle wobec szczerej miłości jaką darzy koszykówkę.
Bartosz Rebeś i Agata Kaczkowska
odpowiedzialni za identyfikację wizualną i grafikę
Bartosz Rebeś – urodzony w 1987 roku w Wodzisławiu Śląskim, student informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Czynnie uczestniczy w życiu swojej uczelni, działając w organizacji studenckiej AASOC oraz współpracując z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Politechnika”. Pasjonat muzyki we wszystkich smakach i kolorach, od klasyki począwszy, na elektronice skończywszy. Amator filmów Kieślowskiego i czeskiego piwa.
Agata Kaczkowska – urodzona w 1986 roku w Świdnicy, studiowała w dwóch stolicach kraju – Krakowie i Warszawie. Magister religioznastwa o zainteresowaniach antropologicznych. Studiowała na Walszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Pasjonatka filmów dokumentalnych i reportaży.
Oprócz tego fotografuje, maluje i próbuje wygospodarować weekend na dalszą podróż. Melomanka wszystkich rodzajów muzyki.